24.11.2020 - 23:26

Для дистанційного навчання вчителям Полтавщини закупили 99 ноутбуків

За програмою «Опікуємося освітою», розрахованою на 2017-2020 роки, придбано 99 ноутбуків на суму 1,877 млн грн. Їх отримають учителі опорних закладів загальної середньої освіти та профільних ліцеїв Полтавської області для забезпечення якості навчального процесу в дистанційному режимі та комплексного підходу до використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій. Про це повідомили в облдержадміністрації.

– Не всі педагоги Полтавщини навесні мали можливість організовувати заняття з дітьми дистанційно. Виходили з ситуації, як могли: роздавали наочні матеріали, створювали групи в месенджерах, проводили з учнями індивідуальні уроки. Тому були з’ясовані потреби вчителів і за кошти обласного бюджету закуплені їм ноутбуки, – зазначив голова ОДА Олег Синєгубов.

Кожна з 99 придбаних одиниць техніки буде закріплена за конкретним педагогом. Ноутбуки вони отримають упродовж кількох найближчих тижнів. Покупку доставлять у два Кобеляцьких, Білицький, Бутенківський, Великобагачанський, Вирішальненський, Вовчицький, Гоголівський, Гребінківський, Дейкалівський, Диканський, Заводський, Засульський, Зіньківський, Калайдинцівський, Ланнівський, Машівський, Новоаврамівський, Новогалещинський, Новооржицький, Новооріхівський, Опішнянський, Оржицький, Оріхівський, Омельницький, Покровський, Пирятинський, Пришибський, Руденківський, Решетилівський, Сарський, Скороходівський, Тарандинцівський, Трудолюбівський, Хомутецький, Чорнухинський, Чутівський, Шишацький, Ялосовецький, Яреськівський опорні заклади та інші загальноосвітні, спеціалізовані школи, ліцеї, гімназії, навчально-виховні комплекси.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах