11.08.2020 - 14:54

Дев’ять об’єктів соціальної інфраструктури на Полтавщині відновлять за європейські кошти

У Полтавській області планують відновити дев’ять об’єктів соціальної інфраструктури. Відповідні проєкти реалізуватимуть у межах спільної для Європейського інвестиційного банку та Кабінету міністрів «Надзвичайної кредитної програми для відновлення України» за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН).

– Капітально відремонтують комплекс будівель Андріївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів Новосанжарського району, будівлі опорного закладу «Шишацька спеціалізована школа ім. В.І. Вернадського, реконструюють будівлю Диканського навчально-виховного комплексу ім. М.В. Гоголя, фізкультурно-спортивний, реабілітаційно-відновлювальний комплекс «Колос» у Решетилівці, будівлі стаціонару та господарчого блоку шкірно-венерологічного диспансеру під Кременчуцький міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, нежитлове приміщення під житлові квартири в Кременчуці та Центр естетичного виховання в Миргороді, – повідомив голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Він наголосив, що всі об’єкти, які братимуть участь у програмі, запропонувала влада на місцях і схвалило Міністерство розвитку громад і територій України.

– Проєкти різні за обсягами та характерами робіт, але потрібні місцевим громадам для подальшого розвитку. Підтвердженням цього є готовність до співфінансування. Уже розпочалася реконструкція будівлі школи №1 під школу мистецтв та реконструкція в будівлі Центру естетичного виховання в Миргороді, також тривають роботи в Диканському навчально-виховному комплексі, – додав очільник регіону.

Європейський інвестиційний банк профінансує 80% вартості запланованих робіт, решту візьмуть із місцевих бюджетів.

– Наразі проєкти перебувають на різних стадіях реалізації: від завершення тендерних процедур до безпосередньо будівельних робіт. Усі об’єкти повинні бути завершені в наступному, 2021-му, році, – сказав керівник проєкту технічної підтримки «Надзвичайної кредитної програми для раннього відновлення України» ПРООН Ігор Кістеньов-Кавказький.

За матеріалами Полтавської обласної державної адміністрації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах