25.01.2021 - 15:07

Де й коли прощатимуться з колишнім головним рятувальником Полтавщини та викладачем педуніверситету

24 січня забрало життя двох відомих жителів нашого регіону:

  • у віці 67 років помер колишній начальник Головного управління Міністерства з надзвичайних ситуацій України в Полтавській області та перший заступник міністра з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, генерал-майор служби цивільного захисту Микола Горбенко повідомили на Фейсбук-сторінці ГУ ДСНС регіону;
  • менше місяця не дожив до свого 77-ліття викладач із багаторічним стажем, науковець-дослідник, краєзнавець, кандидат історичних наук, доцент, професор кафедри історії України Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка Олександр Єрмак, повідомили на сайті вишу.

Відспівування й прощання з Олександром Петровичем відбудеться 26 січня о 12 годині у Свято-Макарівському соборі Полтави.

Миколу Горбенка проводжатимуть в останню путь також у вівторок, 26 січня, у Кременчуці. Церемонія розпочнеться об 11.30 на Новоревівському кладовищі. А сьогодні надзвичайники Полтавщини схилили голови у хвилині мовчання та попрощалися зі своїм колегою звуком сирен пожежно-рятувальних авто.

 

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах