19.06.2023 - 19:37

Чому українці прагнуть здобути освіту в Польщі

освіта в Польщі

 

Вища освіта – те, чого прагне кожна людина, яка дбає про своє майбутнє. Воно надає можливість здобуття затребуваної професії, яка дозволить у майбутньому забезпечити благополучне життя. Незважаючи на те, що Україна славиться досить великою кількістю добрих вишів, багато людей цікавляться здобуттям освіти у Польщі. Рішення вибрати вузи в Польщі приймається з різних причин. Давайте поговоримо про це детальніше.

Насамперед варто сказати, що освіта в Польщі для українців є найбільш доступною. Країна знаходиться близько до України, тому дорога займає мінімальний час. Це дозволить у майбутньому часто приїжджати до рідної країни.

Що важливо знати про вступ до польського вишу

Якщо Ви вирішили навчатися в Польщі, маєте бути готові зіткнутися з тимчасовими труднощами. Якщо докладете певних зусиль, то зможете їх подолати. Перший момент – вимога до володіння польською мовою на рівні B. Хоча у Польщі є кілька вузів чи окремі факультети, які передбачають викладання англійською. У будь-якому випадку майбутньому студенту потрібно буде скласти іспит на знання мови.

Освітня система у Польщі трохи відрізняється від нашої. Тут більший акцент робиться на розвиток навичок мислення, аналізу, вираження та аргументування думок. Насправді, це цікавий процес, який затягує. Спочатку можуть виникнути невеликі складнощі, але Ви їх легко подолаєте, якщо приділятимете час навчанню.

Багато студентів можуть зіткнутися з тим, що їм складно довгий час перебувати далеко від дому. У цьому допоможе спілкування з людьми. Не варто зациклюватись на тому, що вам складно.

навчання за кордоном

Переваги здобуття освіти в Польщі

Студенти, які вступають до одного з найкращих польських вишів, отримують велику кількість переваг. Насамперед варто сказати про те, що дипломи вузів Польщі високо цінують у країнах Європейського союзу. Це дає шанси працевлаштування в компанії, що розвивається, з перспективної кар’єрної посади та підвищення заробітної плати.

На час навчання у Польщі Вам не потрібно буде винаймати житло, оскільки польські гуртожитки відрізняються високим рівнем комфорту. Варто сказати і про цілком доступну вартість польської освіти. Воно обходиться не набагато дорожче порівняно з нашою країною. Однак у Польщі більш сучасна навчальна база. Під час навчання є можливість взяти участь у програмі обміну студентами. Завдяки цьому студенти отримують досвід навчання у Німеччині, Великій Британії. Це дозволяє розширити кругозір і мати корисні знання.

У Польщі доступні ціни на продукти харчування. Завдяки цьому не потрібно витрачати великі гроші на забезпечення базових потреб. Після отримання диплому український студент може залишитись у країні для подальшого працевлаштування. У цьому випадку йому не потрібно буде оформляти дозвіл на роботу.

Навчання у польському вузі – підстави для отримання ВНЖ у Польщі, а це також дає чимало переваг. Оскільки держава входить до складу Європейського Союзу, то є можливість відвідування країн ЄС без оформлення візи. За бажання можна буде оформити польське громадянство. Після закінчення вишу потрібно влаштуватися на роботу. Через деякий час Ви отримаєте статус ПМП. А потім уже можна розраховувати на паспорт громадянина Польщі.

Навчання у польських вищих навчальних закладах вигідне з багатьох причин. Якщо Ви дбаєте про своє майбутнє та успішну кар’єру, то подумайте саме про такий крок. Перспектив справді велика кількість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах