19.06.2023 - 19:46

На Полтавщині хочуть запровадити постійний контроль за вантажоперевезеннями

Незважаючи на встановлені в області граничні обмеження руху великовагового транспорту, суб’єкти господарювання продовжують порушувати правила. Тому роботу з контролю над перевезенням вантажів, особливо у спекотні дні, необхідно активізувати. В іншому разі перевантажені великогабаритні транспортні засоби швидко зруйнують дорожнє покриття. Про це йшлося на апаратній нараді в Полтавській облвійськадміністрації.

Перевезення вантажів дорогами області має бути під постійним контролем. Спільні рейди Державної служби України з безпеки на транспорті, Агентства місцевих доріг та поліції повинні відбуватися регулярно.

Відповідно до нового порядку, визначеного законодавством, профільні служби отримали право блокувати транспортні засоби шляхом установлення на колесо блокіратора.

– Усі екіпажі у своєму арсеналі повинні мати щонайменше три блокувальні пристрої. А суб’єкти господарювання мають відповідально ставитися до вантажу, який вони перевозять, і не порушувати встановлені норми, тим самим зберегти дороги Полтавщини, – наголосив начальник ПОВА Дмитро Лунін.

Він також звернувся до громад щодо фінансування чи співфінансування заходів габаритно-вагового контролю, відновлення й подальшого утримання автомобільних доріг місцевого значення.

Нагадаємо, що в Полтавській області діють граничні обмеження фактичної маси транспортних засобів:

– на автомобільних дорогах загального користування державного значення – понад 40 тонн,

– на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення – понад 24 тонн,

а також обмеження руху вантажних ТЗ під час підвищення денної температури повітря понад 28°С.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах