28.09.2020 - 14:05

Частина Полтавської області – у «жовтій» зоні

У зв’язку з перевищенням показника захворюваності на COVID-19 установленого порогу 40,0 на 100 тис. населення (загальна кількість випадків за останні 7 днів) міста Полтава та Миргород, Диканський, Котелевський, Миргородський, Новосанжарський, Полтавський, Решетилівський та Шишацький райони відсьогодні переведені в «жовту» зону адаптивного карантину.

Показник захворюваності по Полтавській області становить 44,05 на 100 тис. населення, по м. Полтаві – 104,15. Останній свідчить про те, що обласний центр – на порозі «помаранчевої» зони. Ця межа починається при показнику в 120. При високих темпах зростання захворюваності її можна досягти протягом кількох днів!

Відповідно до постанови КМУ №712, яка діє з 14 серпня, у «жовтій» зоні додатково до вимог зеленої забороняється:

  • відвідування установ соціального захисту, у яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово;
  • діяльність хостелів;
  • робота після 24-ї та до 7-ї години розважальних закладів (нічних клубів), а також суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування зі здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;
  • проведення масових заходів у закладах громадського харчування в кількості понад 20 осіб та більше від однієї особи на 10 кв. метрів.

За матеріалами КП «Полтавський обласний центр громадського здоров’я»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах