12.01.2021 - 17:43

5 закладів освіти в Полтавській ОТГ отримали STEM-лабораторії

До 5 навчальних закладів, що розташовані на території Полтавської об’єднаної територіальної громади, поставили STEM-лабораторії, щоб створити тут сучасне освітнє середовище, яке забезпечить умови, засоби й технології для навчання учнів, розвитку в них компетентностей, необхідних для успішної самореалізації. Про це повідомили в обласній державній адміністрації.

– Сучасна STEM-освіта – інноваційне об’єднання теорії, технологій, інженерії та практики. Відповідно, дисципліни вивчаються не окремо, а в комплексі, адже ґрунтовна освіта – це поєднання більшості шкільних предметів в одну систему, – розповів голова ОДА Олег Синєгубов.

STEM-лабораторії одержали комунальний заклад «Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів ім. А.С. Макаренка Полтавської обласної ради», спеціалізована мистецька школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» ім. Софії Русової, КЗ «Полтавська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради», Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі ім. А.С. Макаренка та Супрунівський навчально-виховний комплекс.

На закупівлю інноваційних комплексів, яких загалом було придбано 15, пішли кошти з обласного бюджету. Уся покупка обійшлася в 20,2 млн грн.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах