3.02.2020 - 11:06

29 шкіл області закрили на карантин

За даними Полтавського обласного лабораторного центру МОЗ України, наразі в регіоні епідемічний поріг захворюваності на гострі респіраторні інфекції перевищений на 21%, темпи росту збільшуються, спостерігається середній рівень епідемічної активності. Лише за останній тиждень хворих на гострі респіраторні інфекції в області зафіксовано 8853 особи, тобто на 47% більше порівняно з попереднім тижнем. Найбільше серед інфікованих – діти (65%), або в кількісному еквіваленті 5803 особи.

У зв’язку з високим рівнем захворюваності наказами адміністрацій шкіл, рішеннями органів місцевого самоврядування тимчасово припинено навчання в 29 школах Полтавщини. Серед них – усі школи Миргорода, 8 шкіл Хорольського району, 5 Пирятинського, окремі школи Полтави, Кременчуцького, Чутівського, Диканського, Котелевського, Лохвицького, Карлівського, Глобинського, Шишацького, Гадяцького районів. Крім того, на карантин закриті 49 класів у полтавських школах, а також деякі класи в школах Кременчуцького й Карлівського районів.

До речі, в останньому, як і на Лохвиччині, на сьогодні зафіксовані найвищі показники захворюваності. У лікарні госпіталізовано 458 осіб, що складає 5% від кількості захворілих, повідомили в КП «Полтавський обласний центр громадського здоров’я».

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах