14.01.2021 - 22:31

25 сіл під Полтавою відправили в карантин через сказ у собаки

У Великому Тростянці, що входить до складу Щербанівської сільської об’єднаної територіальної громаді, зареєстровано випадок сказу в собаки. Як повідомило Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області на своїй Фейсбук-сторінці, захворювання було показане дослідженням патологічного матеріалу №000021 п.м./21 від 12 січня 2021 року.

Із огляду на це на засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Полтавській районній державній адміністрації №2 визначили першочергові заходи з ліквідації захворювання та недопущення його поширення. До небезпечного ареалу, де також може бути виявлений сказ у тварин, віднесли такі села: Малий Тростянець, Буланове, Пожарна Балка, Щербані, Тютюнники, Гора, Нижні Млини, Розсошенці, Горбанівка, Шмиглі, Мильці, Мачухи, Кукленці, Судіївка, Копили, Терешки, Зінці, Безручки, Цибулі, Клюшники, Ватажкове, Головач, Луківщина. Відтак тут, як і у Великому Тростянці, проводиться вимушена вакцинація проти сказу для всіх домашніх тварин.

– Обов’язково щепіть свою тварину. Ненадання її для щеплення несе за собою адміністративну відповідальність. Для власників тварин профілактичні рекомендації прості – щепити своїх домашніх улюбленців. Вакцинацію потрібно робити щорічно. У разі укусу чи ослинення слід негайно звертатися за медичною допомогою, – зазначили в обласній Держпродспоживслужбі.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах