23.04.2020 - 15:30

Полтавські школярі закінчуватимуть навчальний рік дистанційно

Під час селекторної наради з міністерствами соціальної політики та освіти й науки України т.в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій дала роз’яснення регіонам щодо завершення нинішнього навчального року.

– Карантин продовжено, а це означає, що ми маємо бути готові до завершення року дистанційно. Заняття проводитимуться віддалено до кінця травня. Навчальний рік не завершиться лише для випускників 11 класів, які мають скласти тести зовнішнього незалежного оцінювання, – зазначила посадовиця.

Із особливостями організації освітнього процесу та завершення навчального року педагогічні ради шкіл повинні визначитися самостійно.

– Оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти, табелів має бути завершено до 15 червня. Учням 1-8-их і 10-их класів, які не планують навчатися в іншому закладі освіти, рекомендовано надіслати копії відповідних документів електронною поштою, а оригінал документа вручити у вересні, – розповів перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Дмитро Лунін.

У календарно-тематичному плануванні на 2020-2021 навчальний рік Міністерство рекомендує збільшити час на узагальнення та закріплення матеріалу, а у 2-11-их класах провести вхідне тестування рівня знань за попередній навчальний рік.

Що ж до останніх дзвоників і випускних вечорів, то їх задля запобігання поширенню коронавірусної інфекції рекомендовано цього року не проводити.

За матеріалами Полтавської обласної державної адміністрації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах