24.03.2020 - 13:06

Полтавська вода відповідає гігієнічним вимогам

Питна вода в обласному центрі за мікробіологічніми та паразитологічними показниками відповідає гігієнічним вимогам, тому знезаражувати її підвищеними дозами активного хлору немає потреби. Для цього у воду додається гіпохлорид. Він безпечніший і застосовується в мінімальних дозах за необхідності та для профілактики. Про це повідомив генеральний директор КП «Полтававодоканал» Василь Воротинцев:

– Залишкові концентрації хлору перед подаванням у водопровідну мережу визначають кожну годину. У період ускладнення санітарно-епідемічної ситуації дозволяється знезаражувати воду підвищеними дозами активного хлору за умови видалення надлишкового хлору з води перед її подачею в розподільну мережу, але, наголошую, в цьому немає потреби.

Згідно з вимогами ДержсанПіНу питна вода, призначена для споживання людиною, повинна відповідати таким гігієнічним вимогам:

  • бути безпечною в епідемічному та радіаційному відношенні,
  • мати сприятливі органолептичні властивості та нешкідливий хімічний склад.

Нині на підприємстві всі працівники забезпечені захисними масками. Виробничі, службові та побутові приміщення забезпечені дезінфікуючими розчинами, а працівники аварійних служб – респіраторами типу FFP 2 та костюмами хімзахисту типу Л-1. Усім працівникам перед початком зміни проводиться замір температури.

За матеріалами Полтавської обласної державної адмінстрації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах