27.04.2020 - 17:53

Пасажирське транспортне сполучення можуть вивести з карантину вже в середині травня

12 травня в Україні планують розпочати відновлювати активність у міському, приміському, міжміському сполученнях. Про це повідомив у своєму інтерв’ю «ЛIГАБiзнесIнформ» очільник Міністерства транспорту й інфраструктури Владислав Криклій.

– Це все стосується автобусних і залізничних перевезень. Але багато залежить від того, які показники поширення вірусу ми будемо мати до 12 травня. Надалі плануємо й авіасполучення. Звичайно, можемо говорити тільки про внутрішню авіацію. Єдине, що авіаперевізники не розуміють, – обсяг трафіку. Відкривати рейс і везти 10 пасажирів невигідно. Вигідніше не літати, – сказав міністр.

Що ж до відпусток за кордоном, то цього року, за словами Владислава Криклія, їх варто планувати не раніше, ніж на другу половину літа. Найпопулярніші серед українців Туреччина та Єгипет поки що свої повітряні ворота не відкривають для прийому іноземців. У країни ЄС нині теж вільно не поїдеш.

– На даний момент європейці обмежують в’їзд іноземним громадянам. Я просто не розумію, куди ми в’їдемо. Проблем глобально не бачу. Єдине – у нас буде працювати формат самоізоляції. Ви виїхали, наприклад, до Польщі. Повернулися – треба буде провести 14 днів у самоізоляції. Чи комфортно буде всім у такому режимі? Сумніваюся, – зауважив посадовець.

При цьому, він зазначив, імовірні «стримуючі рішення та обмеження», як-то: маски, термоскрінінг, використання лише сидячих місць у міському транспорті, вільні середні крісла в літаках і поїздах Інтерсіті тощо. Звичайно, щось із цього може призвести до того, що квитки подорожчають. Але, якщо таких заходів не дотримуватися, можна одержати гіперболічне зростання захворюваності.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах