13.02.2020 - 10:20

На Полтавщину з робочою поїздкою прибув очільник уряду (оновлено)

Сьогодні зранку до Полтавської області з робочим візитом прибув прем’єр– міністр України Олексій Гончарук. Насамперед він ознайомився з роботою виробничого об’єкта АТ «Укргазвидобування» на свердловині №217 Опішнянського родовища, де видобувають газ і конденсат. За словами очільника Кабміну, нині уряд працює над тим, щоб збільшити видобуток газу в державі. Це забезпечить зменшення плати за опалення для населення.

– Полтавська область – один із головних нафтогазовидобувних регіонів країни. Понад 40% українського газу та кожна п’ята тонна нафти й конденсату надходить із Полтавщини. Але цього мало. Україна повинна ефективніше розпоряджатися надрами. Без «смотрящіх» і груп впливу, – наголосив Олексій Гончарук.

На свердловині Опішнянського родовища процес буріння здійснюють новим сучасним верстатом німецького виробництва Bentec. Таке устаткування, як зазначив голова Державної служби геології та надр України Роман Опімах, сприяє більш швидкому видобутку газу, ніж це відбувалося на старому обладнанні (його не оновлювали понад 40 років). Наразі подібних сучасних станків на об’єктах «Укргазвидобування» нараховується 20. Компанія поставила їх за два останні роки.

У нинішній поїздці Олексія Гончарука супроводжували очільник Полтавщини Олег Синєгубов, голова облради Олександр Біленький, секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота, начальник регіонального управління СБУ Євген Борзілов і прокурор області Ярослав Голинський.

За матеріалами Полтавської обласної державної адміністрації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах