28.02.2020 - 08:12

Кременчуцький «Лінгвіст» і полтавська школа №3 – серед сотні найкращих в Україні

Видання «Фокус» учетверте представило рейтинг ста кращих шкіл України, який формується за результатами зовнішнього незалежного оцінювання.  Кременчуцький ліцей №10 «Лінгвіст» потрапив до нього вперше. Він посів 84 місце з середнім балом 170,12.

Окрім нього, до сотні найкращих увійшов іще один заклад освіти області – Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3. Вона потрапила до цього рейтингу також уперше й одразу опинилася не просто серед 100, а серед 50 навчальних закладів, які показали найвищі результати. Набрана нею сума балів – 173,85, місце – 47.

При цьому в переліку найкращих 200 шкіл України за результатами тестування 2019 року, складеному інформаційним ресурсом «Освіта.ua», який застосовував трохи інші принципи підрахунку, згадані вище заклади посіли лише 118 та 65 місця відповідно. А ще до них доєдналися ще два «колеги» з регіону. Це Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 ім. І.П. Котляревського, що опинився на 111-у місці, та Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі ім. А.С. Макаренка, який зайняв у списку 103-ю позицію.

При складанні рейтингу «Фокус» враховував отримані оцінки з усіх предметів, які складали випускники, тобто підсумковий результат – це середнє арифметичне всіх балів, одержаних учнями кожного конкретного навчального закладу під час ЗНО. Школи, у яких зовнішнє незалежне оцінювання проходили менше 20 випускників, до переліку не вносили. Загалом були враховані дані по 125 651 учневі та 3248 навчальних закладах.Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах