29.01.2020 - 15:23

Керівником Полтавагазвидобування призначений досвідчений енергетик

Директором газопромислового управління «Полтавагазвидобування» призначили Олександра Олексенка, який має понад 25 років досвіду у енергетичній та фінансовій сферах.

Олександр Олексенко має значний досвід реформування великих енергетичних підприємств і ефективного управління ними, переконаний директор дивізіону «Інтегрований газ» Андрій Фаворов:

— Це досвідчений керівник, який неодноразово доводив свою принциповість у питаннях боротьби з неефективністю та зловживаннями. Саме такі навички і якості потрібні нам сьогодні, коли перед Полтавагазвидобуванням стоять надскладні задачі з утримання і нарощення обсягів видобутку, підвищення економічної ефективності роботи підрозділу.

Раніше Олександр Олексенко обіймав керівні посади в енергетичних компаніях «Полтаваобленерго» та «Полтаватеплоенерго». Здобув технічну освіту в Харківському державному технічному університеті радіоелектроніки, а також закінчив Вищу школу міжнародного бізнесу при Харківському державному економічному університеті.

— Радий долучитися до команди Полтавагазвидобування. У 2020 році перед нами будуть стояти серйозні виклики, серед яких капіталомісткі проєкти з модернізації застарілої інфраструктури, оптимізації роботи наявного фонду свердловин, геологорозвідки та нового буріння. Упевнений, що поєднуючи досвід і експертизу, ми виконаємо завдання, які стоять перед Укргазвидобуванням, газовою галуззю, – говорить Олександр Олексенко.

З вересня 2019-го по січень 2020-го виконуючим обов’язки директора був Володимир Ткаченко, який обійняв посаду першого заступника директора Полтавагазвидобування. Раніше, з вересня 2018-го по вересень 2019-го директором філії був Євген Палєнка, якого призначили директором фінансовим Укргазвидобування.

Довідково. Газопромислове управління «Полтавагазвидобування» є одним із провідних виробничих підприємств, що здійснює видобуток природного газу у Полтавській, Харківській, Сумській та Дніпропетровській областях. За результатами 2019 року підрозділ наростив обсяги товарного газу до 5,48 млрд кубометрів природного газу, що на 35 млн кубометрів перевищує аналогічні показники минулого року.

Філія здійснює розробку 42 родовищ вуглеводнів у східній і центральній частині України. Експлуатаційний фонд управління становить 743 свердловин. До складу газопромислового управління входять 49 виробничих об’єктів.

Рена Дарсанія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах