13.04.2020 - 15:43

Залишайтесь удома заради Бога, або Церкви проситимуть зачинити для відвідувань на Великдень

Незважаючи на численні заклики представників влади та медичних працівників дотримуватися вимог карантину, залишатися вдома на вихідні, серед іншого на Вербну неділю, не ходити до храмів, щоби за традицією відстояти святкову службу та освятити гілля, чимало полтавців прийшли до церков.

– Ми ще не знаємо, чим це для нас обернеться, – зазначив на сьогоднішньому брифінгу для представників засобів масової інформації голова обласної державної адміністрації Олег Синєгубов. – Наразі вживатимемо всіх заходів, щоб такого не було на Великдень.

По-перше, за словами очільника Полтавщини, планується посилити патрулі Національної поліції. Вони слідкуватимуть, щоб люди дотримувалися всіх вимог карантину. Порушники притягатимуться до адміністративної відповідальності.

Упродовж Вербної неділі правоохоронці склали 11 адмінпротоколів через недотримання правил карантину. Усі – у Кременчуку, де нині найбільша кількість лабораторно підтверджених випадків інфікування коронавірусом. У суботу таких протоколів було 15, у Кременчуку та Полтаві. Один із них – за порушення умов самоізоляції, решта – за появу в громадських місцях без маски, порушення правил перевезення пасажирів і торгівлі.

– По-друге, ми комунікуватимемо з представниками церков, щоб храми були все ж таки для відвідування зачинені. Богослужіння транслюватимуть онлайн, по телебаченню, – сказав голова ОДА.

Крім того, у регіоні планується розмістити соціальну рекламу «Великдень вдома». Як повідомили в Департаменті інформаційної діяльності облдержадміністрації, для цього збираються використати 30 бігбордів і 9 сітілайтів у різних районах області. Чи це буде в населених пунктах, чи уздовж доріг між ними, вирішуватиме влада на місцях.

– Я закликаю полтавців бути сумлінними та відповідальними. Саме від нашої спільної поведінки, від кожного з нас залежить, як швидко ми зможемо вийти з карантину, – звернувся до жителів краю Олег Синєгубов.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах