16.03.2020 - 06:43

Експрес-тести трьох кременчужан показали відсутність коронавірусу

Експрес-тести на COVID-19, проведені для трьох пацієнтів, які були госпіталізовані в Кременчуці з ознаками респіраторних захворювань до інфекційного відділення місцевої лікарні, показали негативний результат – збудників небезпечної недуги не виявлено. Про це повідомили на сайті Кременчуцької міської ради з посиланням на очільника населеного пункту Віталія Малецького.

На сьогодні, за словами посадовця, у Кременчуці вже є перші 25 експрес-тестів для виявлення коронавірусної інфекції, але тест-системи й усе необхідне для відповідного реагування на загрози, які може нести розповсюдження COVID-19, продовжують закуповувати. Водночас міський голова закликає городян зберігати спокій, дотримуватися всіх правил гігієни, а в разі появи ознак респіраторного захворювання звертатися до лікарів.

Нагадаємо, днями в Кременчуці були госпіталізовані з підозрою на коронавірус троє чоловіків. Двоє з них – студенти місцевих навчальних закладів (один побував у кількох скандинавських країнах, друг другого також повернувся з-за кордону). Третім пацієнтом став їхній 41-річний земляк із хронічною недугою.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах