6.04.2020 - 12:52

В Україні стартувала загальнодержавна «Школа онлайн»

Сьогодні в нашій державі стартував проєкт Всеукраїнської школи онлайн для учнів 5-11 класів. До неї ввійшли уроки з української мови та літератури, історії України, всесвітньої історії, англійської мови, фізики, алгебри, геометрії, географії, хімії та біології. Їх підготували для українських школярів понад 40 педагогів.

Заняття транслюють за чітким розкладом українські телеканали та YouTube-канал Міністерства освіти й науки України. Уроки для всіх класів можна дивитися в інтернеті – окрім згаданого ресурсу, на офіційній сторінці МОН та у Фейсбуці. Також за кожним класом закріплений телеканал або медіаресурс, який у будні транслюватиме заняття для тих, хто з різних причин не має можливості доступу до всесвітньої мережі. Так, за п’ятикласниками закріплені телеканали «ПлюсПлюс» і «112 Україна». Для шестикласників вестимуть трансляцію «ZOOM» і «NewsOne». Уроки для сьомих класів можна побачити на «ZIK». Для восьмикласників працюватимуть «Індиго» та «УНІАН». Дев’ятикласників запрошують подивитися заняття на телеканалах «Рада» і «UA: Культура». «UA: Перший» транслюватиме уроки для десятих класів. А одинадцятикласники матимуть змогу знайомитися з навчальною програмою на «М1». Показують заняття Всеукраїнської школи онлайн і megogo, oll.tv. Вони доступні навіть для незареєстрованих користувачів.

Уроки показуватимуть щодня з понеділка по п’ятницю до закінчення карантину. Початок занять – о 10.00. На YouTube-каналі МОН у описі під кожним відео є домашні завдання на засвоєння теми.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах