27.08.2021 - 15:37

В честь Діви Марії 28 серпня в Україні святкують Успіння Богородиці

Історія виникнення свята Успіння Богородиці

Всі православні намагаються стежити за тим яке сьогодні свято і які церковні свята будуть відзначатися у найближчому часі. Успіння Богородиці вважається одним з дванадцяти найголовніших свят протягом календарного року. Воно присвячене спогадам смерті Діви Марії, яка була похована в Єрусалимі святими апостолами. Історія даного свята дуже цікава. Щоб не пропустити цей день, радимо частіше користуватися унікальним сервісом Sogodnisvyato.com.ua, де кожен день публікується правдива інформація.

Історичні факти про смерть Діви Марії

Успіння Богородиці

Діва Марія перед своєю смертю найбільше хотіла побачити апостолів, але вже після смерті вони приїхали, щоб поховати її. У Східному Єрусалимі її тіло помістили в печеру, і після приїзду апостола Фоми було прийнято рішення відкрити завалений камінням вхід, щоб він міг попрощатись з нею. Але апостоли не виявили тіло, і потім вона прийшла до них у вигляді святого духа, повідомивши, що тепер вона з ними в усі дні. Свято Успіння Богородиці в Україні відзначається скромно, але саме в цей день закінчується пост. Віряни йдуть до церкви, щоб вшанувати її пам’ять, дякуючи за народження Ісуса Христа. Проводяться тривалі молитви та проходять урочисті молебні.

Ви не пропустите Успіння Богородиці, яке відзначають 28 серпня, якщо будете щодня знати, яке завтра свято. За допомогою сервісу Sogodnisvyato ви завжди будете в курсі важливих церковних свят, а також зможете дізнатися про прикмети на кожен день і отримаєте багато інформації про всі свята. Простий і зрозумілий інтерфейс сайту не вимагає реєстрації та не змушує довго шукати потрібний розділ, оскільки всі категорії розташовані на одній сторінці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах