30.04.2020 - 13:23

МВФ ухвалив пільговий кредит Україні для боротьби з коронавірусом

Україна отримає від Міжнародного валютного фонду новий кредит на суму 135 млн доларів у найближчому майбутньому. Таке рішення було ухвалене радою директорів МВФ з ціллю реалізації проекту «Покращення охорони здоров’я на службі у людей». Попередній кредит за цим напрямком було видано країні в 2015 році на суму 215 млн доларів на 18 років. Києву була запропонована процентна ставка змінного характеру, а також пільговий період на 5 років.

У повідомленні МВФ говориться про те, що частина запропонованого додаткового фінансування буде орієнтована на боротьбу з пандемією коронавируса, яка захопила увесь світ. Тут переслідується мета поліпшення заходів реагування на цю проблему з боку української системи охорони здоров’я. Гроші мають піти на подальше реформування медичної галузі, підвищення кваліфікації лікарів та перетворення лікарень відповідно до існуючих сьогодні стандартів. Попередньо заплановано перетворення близько сорока відділень інсультних та екстреної медичної допомоги.

За повідомленням банку, щодо цього проекту передбачена і цінна допомога загальному фонду державної скарбниці. Тут розглядається стаття задоволення потреб українців в послугах медичного характеру. На заходи для запобігання поширенню пандемії направляється 35 млн доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах