22.03.2024 - 18:18

Переваги добровільного медичного страхування: як забезпечити комплексний захист від можливих захворювань

Наразі люди все більше починають цінувати своє здоров’я. До того ж вони усвідомлюють, що в сучасних умовах часто буває досить складно подбати про нього самостійно. Проте зараз на допомогу приходять страхові компанії. На українському ринку є багато можливостей, щоб оформити медичну страховку. Цей крок дозволить вам відчувати себе спокійніше у нашому нестабільному світі.

Як вибрати медичну страховку

Договір добровільного медичного страхування (https://uniqa.ua/ru/private/life/zdorove/) — це гарантія того, що у скрутній ситуації ви не залишитеся наодинці зі своїми проблемами. Під час укладання договору потрібно обов’язково уточнити кілька дуже важливих моментів.

Насамперед необхідно визначитися з вибором клініки для отримання медичного обслуговування. Страховики зазвичай поділяють медустанови на категорії, орієнтуючись на рівень цін та якість сервісу. Якщо ви хочете лікуватися в клініках з високими стандартами обслуговування, це може вимагати додаткових витрат при купівлі страховки.

Слід вибрати оптимальний розмір франшизи — це відсоткова частка витрат, яку клієнт має покрити самостійно. Проте деякі провідні страхові компанії (наприклад, СК «УНІКА») пропонують страхові поліси без додаткових виплат з боку страхувальника. Це дуже важливо, коли людина хворіє і не має змоги продовжувати працювати.

У яких ситуаціях корисна медична страховка

Поліс ДМС, оформлений у СК «УНІКА», дає гарантії на такі види послуг, як:

  • отримання оперативної та якісної невідкладної допомоги від фахівців у критичних ситуаціях;
  • відвідання лікарів на запит застрахованої особи у зручний для нього час. Амбулаторне обслуговування пацієнтів дає можливість заощадити свій час та сприяє профілактиці багатьох захворювань;
  • оплата витрат на медикаменти в рамках страхової суми, зазначеної в договорі;
  • лікування у стаціонарі. Гарантуються комфортні умови перебування у якісних медичних клініках під наглядом досвідчених лікарів.

Окрім цього, застраховані особи можуть розраховувати на оплату діагностики, деяких профілактичних процедур, певних видів стоматологічного лікування. Зазвичай це вказується окремо за умов договору.

Від чого залежить ціна медичного страхування

При розрахунку ціни договору враховуються такі фактори:

  • максимальна сума страховки;
  • наявність додаткових опцій;
  • рівень клінік, доступних для медичного обслуговування.

Наприклад, у страховій компанії «УНІКА» пропонуються програми страхування здоров’я із максимальною сумою від 75 до 175 тисяч гривень. Співпраця з цією організацією є гарантією отримання професійної підтримки лікарів у будь-який час дня та ночі. Координатори служби асістанс працюють цілодобово. Також надається можливість вибрати страховку від нещасних випадків. Це дозволить сім’ям упоратися з фінансовими труднощами за тривалої втрати працездатності або призначення інвалідності застрахованим особам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах