24.10.2021 - 16:58

Найкращі брокери України: де знайти відповідального посередника

Перші кроки трейдера на ринку Форекс починаються не тільки з вивчення теорії, але й з пошуку надійного брокера. Основне завдання такої компанії – це надання клієнтам доступу до торгівлі валютою та відповідних інструментів для цього. Тому вибір брокера є надзвичайно важливим для успішного трейдингу. Однак для новачків він може бути досить складним, адже їм потрібно оцінити компанію по цілому ряду параметрів. Швидшим і зручнішим варіантом можуть стати спеціальні рейтинги. Тут трейдер може дізнатись, хто вони – найкращі брокери України, які вони пропонують умови, та як розпочати з ними співпрацю.

При оцінці брокерських компаній для складання рейтингу використовується чималий набір критеріїв: наявність ліцензії, фінансові показники діяльності, відгуки користувачів, робота техпідтримки тощо. Важливим параметром для новачків може стати й наявність серед послуг брокера відкриття демо-рахунку. Він є досить популярним способом розпочати свою діяльність на ринку Форекс без суттєвих витрат.

Сам демо-рахунок мало чим відрізняється від звичайного. Він має практично ті ж інструменти та функціонал, але торгівля ведеться на віртуальні, а не реальні кошти. Завдяки відсутності вкладень трейдер може випробувати свої сили та протестувати стратегію без фінансових втрат. Демо-рахунок – це чудовий спосіб використати свої теоретичні знання на практиці, адже саме реальна торгівля дає змогу в повній мірі зрозуміти суть трейдингу.

Однак використовувати цей корисний інструмент варто обережно. Між реальними торговими ситуаціями на Форекс і демо-торгівлею є певна різниці. Так, може суттєво відрізнятись час реалізації ордерів. До того ж, пробна торгівля часто не викликає настільки сильного емоційного збудження, як реальна. Тому на демо-рахунках трейдер може показувати чудові результати, а на практиці – губитися та приймати невірні рішення. Основна причина цього- це психологічна неготовність. Досвідчені трейдери рекомендують не затягувати з переходом до реальної торгівлі, адже адаптуватись до неї чимдалі буде важче.

Альтернативою для демо-рахунків після отримання першого тестового досвіду можуть стать центові рахунки з невеликими об’ємами вкладень. Такий варіант сьогодні пропонує чимало брокерів, досить вивчити рейтинги найкращих компаній і обрати ту, у якої ця послуга є. Окрім того, зважайте на розмір комісій, кількість валютних пар, швидкість проведення транзакцій, особливості вводу-виводу коштів тощо. Ці параметри знайдуть своє віідображення на вашому прибутку від торговлі на фінансовому ринку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах