27.03.2023 - 17:05

Критерії вибору iPhone

Вибір нового смартфона – серйозна справа, особливо якщо йдеться про дорогий і потужний пристрій. За бюджету від 500 доларів можна купити IPhone. На сайті Eldorado.ua представлені моделі різних поколінь та конфігурацій. Вивчіть характеристики та відгуки покупців. Існує кілька важливих факторів, які варто врахувати під час вибору пристрою.

Розмір екрану

Залежно від моделі, смартфони мають різні дисплеї: від 4,7 до 6,7 дюймів. Для шанувальників компактних пристроїв iPhone SE з екраном 4,7 дюйми може стати ідеальним варіантом. Якщо потрібно великий екран, придивіться до iPhone 12 Pro Max або iPhone 13 Pro Max з дисплеями 6,7 дюйма.

Колір та дизайн

Корпуси всіх моделей пофарбовані в різні кольори:

● базові: чорний, білий, сірий;
● статусні: золотий, сріблястий;
● оригінальні: рожеве золото, синій, фіолетовий.
З кожним новим поколінням зовнішнє оздоблення смартфона вдосконалюється. Останні моделі iPhone 12 та 13 мають мінімалістичний дизайн.

Камера

Для якісних фотографій варто купити iPhone 12 Pro або iPhone 13 Pro. Якщо фото- та відеозйомка не в пріоритеті, можна розглянути моделі з камерою простішими.

 

Внутрішня пам’ять

Смартфони випускають із різними обсягами внутрішньої пам’яті: від 64 Гб до 1 Тб. Якщо ви плануєте знімати багато фотографій та відео, виберіть варіант з великим місцем для їх зберігання. Наприклад, в iPhone 13 Pro Max пам’ять може становити 1 Тб.

Батарея

Місткість батареї вимірюється в міліампер-годинах (mAh) і показує, скільки енергії може зберігатися в батареї. Чим більша ємність, тим довше працює смартфон від одного заряду. Нові версії заряджаються швидше. Деякі моделі підтримують бездротове заряджання, що дуже зручно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах