13.09.2023 - 22:22

Еко шини – чим вони відрізняються від звичайних? Які переваги це пропонує?

Останнім часом ми бачимо, як екологічні рухи захоплюють майже всі сфери нашого життя, починаючи від того, що ми їмо, продуктів, які використовуємо для прибирання наших домівок, одягу, який ми носимо, і навіть наших звичок водіння. Все більше людей бажають брати участь в екологічних акціях, підтримуючи перероблення та відповідальне споживання природних ресурсів.

Що таке екологічні шини і як вони виготовляються?

Еко шини пробивають собі дорогу в наше життя, і можливо, ви вже чули термін «екологічні шини», який належати до нового покоління екологічних шин, доступних на європейському ринку. Нове законодавство ЄС вимагає відображати екологічний рейтинг на кожному типі нових проданих шин. Тому ви можете приймати зважені рішення. Ви можете назвати це зеленою шиною, екологічною шиною або шиною з відновленим протектором. Річ у тому, що екологічний рейтинг кожної моделі шин базується на паливній ефективності, зчепленні на мокрій дорозі та рівні шуму. Технологія відновлення протектора зосереджена на паливній ефективності. Еко шини містять більше ніж 200 інгредієнтів і більше ніж 20 різних типів гуми – кожна зі своїми характеристиками. Ці екологічно чисті шини також використовують спеціальний тип гуми в блоках протектора, щоб зберегти більше енергії під час руху. Це означає менший опір коченню і, отже, менше роботи двигуна, щоб розкрутити шину.

Які переваги пропонують екологічні шини?

Опір коченню шини може становити до 30% споживання палива транспортним засобом і чверть його викидів CO2. Чим ефективніші ваші шини, тим більше ви можете зменшити вуглецевий слід вашого автомобіля. Підраховано, що відновлені шини можуть зменшити вуглецевий слід автомобіля на 300 кг на рік. Вже є багато доказів того, що відновлені шини працюють. Наприклад, шини Radburg представляють власні оцінки в порівнянні з китайськими шинами та шинами від авторитетних виробників. Зі свого боку, дослідження, проведене фахівцями Мюнхенського університету, показало, що сім’я, яка щорічно проїжджає майже 32 000 км на звичайному транспортному засобі, може в середньому скоротити свій рахунок на пальне більш ніж на 1200 Лей. Крім того, згідно з дослідженнями та випробуваннями, відновлені шини дають кращі результати порівняно з універсальними шинами. Якщо говорити точніше, у порівнянні зі стандартними або преміальними шинами, відновлені шини можуть скоротити гальмівний шлях щонайменше на 30% порівняно зі стандартними шинами та принаймні на 10% порівняно з преміальними шинами. Іншими словами, обираючи екологічні шини, ви отримуєте більш потужний і безпечний автомобіль, суттєво заощаджуєте в довгостроковій перспективі та ведете більш екологічний спосіб життя.

Якби всі водії наслідували їх приклад і перейшли на екологічні шини, ми всі були б безпечнішими, а світ став би набагато екологічнішим. Оснащення всіх автомобілів відновленими шинами може заощадити до 20 мільярдів літрів палива на рік і скоротити глобальні викиди CO2 на 50 мільйонів тонн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах