23.09.2020 - 23:47

Як Полтава відсвяткувала День міста (фото)

Незважаючи на карантинні обмеження, День міста в Полтаві вийшов потужним – що за кількістю заходів, які провели в обласному центрі, що за кількістю людей, які прийшли на них.

 

 

Розстаралися щодо організації розваг як міська влада, так і партії, які йдуть на місцеві вибори.

 

 

 

 

Святкувати почали вже з вихідних. Так, серед іншого в населеному пункті функціонувала Алея фотозон, організована в рамках проєкту «Творча Полтава». Особливо її вподобали діти й молодь – саме вони найбільше фотографувалися на тлі цікавих інсталяцій.

 

 

 

 

По вул. Соборності розмістили музей просто неба, де можна було ознайомитися з Полтавою губернською, повоєнною, архітектурною, ярмарковою та іншою завдяки розміщеним на стендах документам та світлинам.

Поряд традиційно працювало Містечко майстрів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Окрім того, в обласному центрі відбулося кілька сюжетно-тематичних екскурсій, вручення премій ім. М.В. Гоголя та В.Г. Короленка. Зранку 23 вересня з нагоди 77-ї річниці вигнання нацистів з Полтави представники влади та громадськості поклали квіти до Вічного вогню на Меморіалі Солдатської Слави. П’ять комунальних музеїв влаштували День відкритих дверей, завдяки чому жителі й гості обласного центру мали можливість безоплатно оглянути експозиції літературно-меморіальних музеїв І.П. Котляревського, В.Г. Короленка та Панаса Мирного, художнього музею (галереї мистецтв) ім. Миколи Ярошенка, державного історико-культурного заповідника «Поле Полтавської битви». А з 14-ї години людей концертом «Моя Полтава в моєму серці» розважала пересувна Музична платформа (учасники барабанного шоу LIVE DRUMS «Живі барабани»), у якій звучали популярні інструментальні та вокально-інструментальні композиції. Вона побувала в різних куточках міста, останньою локацією став Корпусний парк, у якому та поруч із яким зібралися тисячі людей – погуляти, поспілкуватися, поласувати смаколиками й подивитися світлове шоу, яке влаштували одразу на трьох будівлях – Полтавської міської ради, кадетського корпусу та міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» ім. Раїси Кириченко.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *