Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Біля полтавського вокзалу знайшли жінку, яку розшукували у Києві


19

Полтавські патрульні знайшли «безвісти відсутню».

 

Про це розповіли у ГУ НП в Полтавській області.

 

«Під час патрулювання площі Слави на станції вокзалу Полтава Південна патрульні побачили громадянку, яка дивно себе поводила. Документів та особистих речей жінка при собі не мала. Охоронці порядку перевірили вищезазначену особу по пошуковій системі «АРМОР» і виявили, що вона перебуває у розшуку відділенням поліції м. Києва, як безвісти відсутня.

 

44-річну киянку було запрошено до відділення поліції.

 

Згідно з даними «Вікіпедії», Полтава-Південна — позакласна дільнична станція Полтавської дирекції Південної залізниці, вузол чотирьох напрямків (на Київ, Харків, Кременчук і Лозову). Розташована в Подільському районі міста Полтави, на площі Слави.

Через станцію слідують пасажирські поїзди у всіх чотирьох напрямках — Харківському, Київському, Кременчуцькому та Лозівському. У літній період і у святкові дні вводяться додаткові поїзди у напрямку Заходу та Півдня України.

 

З 12 грудня 2016 року вводиться курсування через день безпересадкових вагонів Луцьк — Харків через Рівне, Козятин, Знам'янку, Павлиш, Кременчук, Кобеляки, Полтаву в складі регіонального поїзда № 793/794 «Дніпровські зорі» Харків — імені Тараса Шевченка.

Теги: потяг
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}