Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Кадетський корпус, з якого сиплеться цегла на голови полтавцям, обмотали стрічкою (ФОТО)


12

Напівзруйнований Кадетський корпус у центрі Полтави обмотали захисною стрічкою, щоб до нього близько ніхто не міг підійти. Бо останнім часом з верхніх поверхів просто на голови полтавцям сиплеться цегла.

 

Захисні екрани, які монтували на фасад корпусу наприкінці весни – на початку літа, нині вже не допомагають, оскільки з одного боку на них дійсно лежить цегла, а з іншого вони вже розламані.

 

Таку небезпеку журналісти «ВПолтаві.інфо» побачили у грудні минулого року. На одній із сесій міський голова Олександр Мамай зазначав, що навесні таки візьмуться за Кадетський корпус і перше, що будуть робити – це дах. Але для цього треба зробити відповідну документацію, проектні роботи щодо консервації будівлі.

 

До подібних методів – обмотати захисною стрічкою напівзруйнований будинок – вдалися і в іншому районі Полтави,  де розсипається на очах колишній дільничний пункт міліції.

 


Ліна Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}