4.12.2021 - 21:54

У Полтаві відбудеться фотовиставка до Дня Збройних Сил України

Цього року 6 грудня ми відзначаємо 30-ту річницю від дня створення Збройних Сил України. З цієї нагоди Полтавський художній музей (галерея мистецтв) ім. Миколи Ярошенка запрошує на всеукраїнську фотовиставку «Наша сила, міць та мужність», де будуть представлені світлини фотокореспондентів – членів Національної спілки журналістів України, присвячені становленню та розвитку ЗСУ в період російсько-української війни. В експозиції є фото, зроблені в перші роки війни. Здебільшого це портрети воїнів, які стали своєрідним літописом того часу та розповідають глядачам історії захисників, передають їхні емоції. На фотографіях зафіксовані обличчя військовиків, котрі першими вирушили на захист України. Як правило, такі знімки кореспонденти робили в нейтральних тонах, максимально концентруючись на деталях – очі, погляд… Із часом у фото на військову тематику з’явилися елементи оточення. Знімали військове спорядження, навчання, побут на передовій та життя після фронту. Об’єктиви вже не просто фіксували людину, а передавали світ, у якому вона живе «на нулі» й у післявоєнних реаліях.

Хронологічно світлини, представлені на виставці, охоплюють весь період російсько-української війни. Автори тематично поділили їх за такими напрямками: «Бойові будні», «Діалог заради миру», «Наша броня», «Життя після фронту».

– Збройні сили України за останні роки суттєво модернізували, зміцнили та наблизили до стандартів НАТО, – говорить лейтенант ЗСУ Анна Чапала. Тому, нам є чим захищатися від агресора та є чим пишатися. Інформація про російсько-українську війну повинна бути щодня в медійному просторі України. Ми не повинні забувати, завдяки кому маємо змогу щодня навчатися, працювати та відпочивати під мирним небом.

Відкриття виставки відбудеться в неділю, 5 грудня, о 13.00, у пресцентрі художнього музею.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах