10.11.2021 - 16:51

Ezviz: система вуличного відеоспостереження в одній камері

 

Повноцінна система відеоспостереження за будинком охоплює вуличний моніторинг, що сприяє охороні прибудинкової зони. Також зовнішнє спостереження потрібне для охорони громадських зон — територій котеджних селищ, дитячих майданчиків у дворах багатоквартирних будинків та ін. Сучасні відеокамери Ezviz мають широкий функціонал, що дає змогу використовувати їх як самостійну систему вуличного відеоспостереження.

 

Що вирізняє камери Ezviz

 

Ezviz — суббренд компанії Hikvision, орієнтований на створення високотехнологічних IP-пристроїв з інтелектуальними функціями. Продукцію бренда відзначили безліччю міжнародних нагород за інновації, хмарна платформа має сертифікат CSA STAR.

 

У відеокамерах встановлені CMOS-матриці, які використовують технологію сканування. До їх переваг належать точне кольоровідтворювання, висока кадрова частота та роздільна здатність.

 

Ezviz камери можуть під’єднуватися через Wi-Fi чи Ethernet. Вуличні моделі мають високий рівень захисту корпусу, що створює безперебійну роботу за будь-яких погодних умов. Для зберігання відеоархіву передбачені microSD-картки, також можна зберігати інформацію в хмарному сховищі.

 

Віддалене відеоспостереження реалізовано через програму Ezviz. До нього можна під’єднати всі встановлені камери і стежити за всіма зонами, що охороняються в режимі реального часу. У разі спрацювання датчика руху камера вмикається, фіксуючи те, що відбувається, і надсилаючи повідомлення на телефон. Відеоархів протягом місяця зберігається у додатку безплатно.

 

Найкращі камери та особливості їх функціоналу

 

CS-CV310

 

CS-CV310 — бюджетна модель з роздільною здатністю 2 Мп з датчиком руху. У разі виявлення руху активується сирена потужністю 100 дБ одночасно зі світловими сигналами.

 

У камеру вбудований мікрофон, захищений від дощу, завдяки чому відео записується зі звуком. За допомогою вбудованого динаміка можна спілкуватися з людьми, що перебувають в межах п’яти метрів. ІЧ-підсвічування з діапазоном покриття 30 м дає змогу отримувати якісні чорно-білі зображення у нічний час.

 

LC1C

 

У моделі LC1C поєднана функція відеоспостереження, активного оповіщення та освітлення. У камері встановлено два прожектори загальною потужністю 2000 люмен, які можуть замінити вуличні ліхтарі та збільшити захист двору чи майданчика перед будинком. Керування — увімкнення, регулювання яскравості та повороту в потрібну сторону, що здійснюється з програми.

 

Пасивний ІЧ-датчик руху має радіус дії 270 градусів. За виявлення руху в темряві прожектори вмикаються автоматично, додатково можна вибрати зони, що охороняються. Високоякісне Wi-Fi-під’єднання створюється шляхом вбудованого підсилювача потужності, який знижує вплив перешкод.

 

C8C

 

C8C — вулична панорамна і рухлива камера, що дає змогу візуально охопити сектор в 360 °. Алгоритми штучного інтелекту можуть відстежувати переміщення фігур, схожих на людину, у реальному часі, у разі переміщення в зони спостереження моментально надсилається повідомлення користувачеві.

 

Нічне бачення може працювати у трьох режимах. За ввімкнених прожекторів у відеокамери повноколірне нічне бачення, і вона фільмує кольорове зображення. Без додаткового освітлення камера працює в чорно-білому режимі, третій варіант — автоматичне перемикання між чорно-білим і кольоровим спостереженням та ввімкнення прожекторів у разі виявлення людини, що рухається.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Последние новости

Оформить подписку

Поделится статьей в соц. сетях