5.05.2021 - 15:18

Полтавці здобули призові місця на Кубку України з бодібілдингу

У Харкові відбувся Кубок України з бодібілдингу, у якому за сприяння Департаменту освіти і науки облдержадміністрації взяли участь і 12 спортсменів із Полтавської області. Загалом учасників нараховувалося близько чверті мільйона. Вони представляли різні куточки України.

Як повідомили в управлінні молоді та спорту Департаменту освіти і науки ОДА, команда Полтавщини в загальному заліку посіла третє місце. Переможцями у своїх категоріях стали Валерія Міщенко (бікіні, юніорки, до 160 см та бікіні, жінки, до 160 см), Олена Бойко (бікіні, юніорки, до 164 см та фітнес-бікіні, жінки, до 166 см), Борислава Храпач (бікіні, юніорки+, 166 см та фітнес-бікіні, жінки, до 172 см), а також Георгій Барсуков (бодібілдинг, до 90 кг). Другі місця посіли Світлана Гордієнко (відкрита категорія фітнес, бодіфітнес, до 163 см) та Віра Штанько (бікіні, майстри, понад 40 років), третє – Ярослава Білан (бікіні, майстри, 35-39 років).

Окрім нагород, на заході розіграли путівки на чемпіонат Європи, що проходитиме 12-17 травня в Іспанії. Шість полтавських спортсменів отримали право представляти нашу країну на міжнародному рівні.