22.07.2020 - 14:12

Навіщо на Садах-2 роблять турнікети (уточнено)

На даний час на місці зупинки громадського транспорту біля ринку «Сади-2» триває монтаж металевої огорожі. Як повідомили у відділі оперативного реагування виконавчого комітету Полтавської міської ради, турнікет тут буде заради безпеки громадян, адже деякі перебігають дорогу, «де швидше», не доходячи до пішохідного переходу. Так, 5 липня, нагадаємо, автомобіль збив тут молоду жінку. Раніше неподалік теж сталося кілька дорожньо-транспортних пригод, що призвели до травмування пішоходів.

Що ж до перенесення зупинки, про що ходять чутки серед мешканців навколишніх будинків, то такої інформації у відділі немає, «зупинка як була, так і буде».

Уточнення від 22 липня. Як повідомив в одному з міських Вайбер-чатів голова Шевченківської районної в м. Полтава ради Дмитро Задворкін, зупинка громадського транспорту таки буде перенесена трохи далі від нинішньої. Для неї під час укладання тротуарів уздовж дороги зробили спеціальну «кишеню». А та, «де зараз зупиняються автобуси, не відповідає вимогам і створює багато аварійних ситуацій. За нормами, підходи та тротуари, які на межі з дорогою, повинні бути загороджені ось такими поручнями», які встановлюють.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах