7.09.2020 - 17:17

На Полтавщині готуються до осіннього призову

На відміну від весняного призову до лав Збройних Сил України, який посунувся в часі через цьогорічний карантин, осінній стартує традиційно 1 жовтня. Триватиме він так же традиційно до 31 грудня. Організаційні питання щодо підготовки до проведення призову обговорили на нараді в Полтавській обласній державній адміністрації: порушили питання оплати праці медиків, яких залучають до роботи обласної, міських та районних військово-лікарських комісій, поспілкувалися й про забезпечення громадян, які підлягають черговому призову на строкову військову службу, засобами індивідуального захисту та проведення тестування призовників на COVID-19.

– Під час минулого призову були визначені базові лікарні, де юнаки проходили ІФА-тестування. На збірний пункт вони прибували, отримавши негативний результат. Випадків виявлення захворювання на збірному пункті не було, – розповів заступник військового комісара області Едуард Бородай.

Заступник директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Юрій Курилко поінформував, що в регіоні є близько десятка ІФА-лабораторій, і додав, що зробити ІФА-тест у вісім разів дешевше, ніж ПЛР.

За матеріалами Полтавської обласної державної адміністрації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах