6.06.2023 - 17:56

Які криптобіржі працюють в Україні: гайд по торгових платформах

Ціна криптовалют сьогодні – параметр, який багато в чому відображає економічну ситуацію у світі. Зі зростанням інтересу до цифрових активів та блокчейн технологій криптовалютні біржі стали центральним місцем для купівлі та продажу крипти. Наразі такі торгові платформи забезпечують високу ліквідність, що означає, що покупці та продавці можуть швидко і легко здійснювати угоди з криптовалютами. При цьому їм характерні простота, зручність використання, можливість обрати низькі комісії та працювати з тими активами, які вас цікавлять.

Український крипторинок – один із найрозвиненіших у світі. Це підтверджується популярністю криптовалютних бірж, активністю користувачів та реалізацією угод, що проводяться на ринку цифрових активів. Сьогодні українські криптопроекти – одні з найпередовіших у світі. Тому, якщо ви шукаєте торговий майданчик, рекомендується звернути увагу на варіанти, які представлені нижче.

WhiteBIT

Це централізована криптовалютна біржа, яка є однією з найбільших та найпопулярніших не лише в Україні, а й у Європі. У рейтингу криптобірж вона посідає високу позицію за рахунок поєднання унікальних технологій, простоти використання та співпраці з відомими українськими банками. Ключові особливості торговельного сервісу, завдяки яким кількість користувачів стрімко зростає:

 • Висока швидкість обробки операцій. Біржа використовує технологію WebSockets, яка забезпечує миттєву обробку замовлень та повідомлень;
 • Надійність. Компанія WhiteBIT реалізувала високотехнологічну систему безпеки, яка включає двофакторну автентифікацію, захист від DDoS-атак і шифрування SSL;
 • Великий вибір торгових пар. На платформі підтримується торгівля більш ніж 270 криптовалютами, що дає користувачам великий вибір у складанні пар із криптою та фіатом;
 • Простота використання. У біржі дружній та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, легкий у освоєнні як новачків, так досвідчених трейдерів;
 • Зручний спосіб поповнення та виведення коштів. Користувачі можуть використовувати більше 30 різних способів оплати, включаючи банківські картки, електронні гаманці, криптовалюти та багато інших.

Зауважте, що зараз в Україні можуть виникати труднощі на біржах криптовалют з виведенням на карту. Це пов’язано з новим законодавством, яке на невизначений час заблокувало таку опцію.

Функціональні характеристики платформи

Одна з особливостей, що робить WhiteBIT затребуваною біржею – програма лояльності. З її допомогою користувачі можуть отримати знижки на комісію, а також інші бонуси та привілеї. Водночас на WhiteBIT верифікація в Україні – проста та швидка, тому процедура не відніме більше 10 хвилин. Усі українці можуть задіяти для цього державний портал Дія, що дозволить ідентифікувати користувача практично миттєво.

Якщо ви тільки починаєте відкривати світ цифрових активів, зверніть увагу на навчальні матеріали і підтримку для новачків. Сервіс надає широкі можливості, які надалі допоможуть стати успішними трейдерами. Також ви можете використовувати демо-рахунки для відпрацювання торгових стратегій за умов, які максимально наближені до реальних ринкових.

Користувачі, крім маржинальної та спотової торгівлі, можуть також скористатися криптодепозитом, вибудовуючи систему пасивного заробітку. Зверніть увагу, що комісія на платформі – найнижча, фіксована та становить 0,1%.

Kuna Exchange

Kuna Exchange – це українська криптобіржа, яка надає свої послуги не лише у своїй країні, а й у низці країн Східної Європи. Характеристики торгового майданчика:

 • Локальна валюта. Kuna Exchange дозволяє користувачам використовувати українську гривню для купівлі та продажу криптовалюти, що полегшує процес торгівлі для українських користувачів.
 • Підтримка різних платіжних систем. Онлайн-ресурс підтримує кілька способів поповнення та виведення коштів, включаючи банківські картки, банківські перекази, платіжні системи та електронні гаманці. Через тимчасові обмеження цей процес найкраще проводити через Р2Р-платформи.
 • Відсутність комісії під час роботи з гривнями.
 • Швидкий та зручний інтерфейс. Kuna Exchange відрізняється простим та зрозумілим оформленням, яке забезпечує швидкий доступ до основних функцій криптобіржі.
 • Безпека. Компанія Kuna Exchange має високий рівень безпеки та захисту від шахрайства, включаючи двофакторну автентифікацію та зберігання коштів на холодних гаманцях.

Розглянута платформа також вважається однією з найкращих бірж криптовалют для України завдяки умам та 40 різним монетам, які представлені на майданчику та формують торгові пари.

Qmall

Торговий майданчик Qmall – молода українська біржа криптовалют, що відрізняється наявністю унікальних особливостей:

 • Інтеграція з однойменним маркетплейсом, де користувачі можуть купувати товари та послуги за криптовалюту.
 • Мультивалютність. На біржі Qmall можна торгувати великою кількістю активів, включаючи як найвідоміші монети, так і проекти, які лише набирають популярності та обіцяють гарні перспективи.
 • Додаткові послуги. Наприклад, можливість оформлення дебетової картки Qmall для розрахунків у криптовалюті, а також проведення миттєвих переказів між користувачами.
 • Швидкі операції та низькі комісії. Криптобіржа має високу швидкість обробки транзакцій, що дозволяє миттєво купити або продати крипту. Крім того, комісії на сайті – відносно низькі.
 • Високий рівень безпеки. Qmall використовує передові технології захисту даних та зберігання криптовалюти, що гарантує високий показник безпеки для користувачів.

Особливості криптовалютної біржі Qmall роблять її привабливою для широкої аудиторії, включаючи досвідчених трейдерів, а також новачків в індустрії криптовалют.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах