17.11.2021 - 21:03

Учителям Полтавщини вручили сертифікати на майже 2500 ноутбуків

Педагоги з 47 громад Полтавської області одержали сьогодні сертифікати на 2447 ноутбуків для роботи. Про це повідомили в облдержадміністрації. Техніку закупили за ініціативи «Ноутбук кожному вчителю» від Міністерства цифрової трансформації та Міністерства освіти і науки України.

– Коронавірус диктує свої правила. Тому держава має допомогти громадянам адаптуватися до нових реалій, щоб жити й працювати максимально комфортно та продуктивно. Як виявилося, у багатьох вчителів взагалі не було комп’ютерів, щоб проводити дистанційне навчання. Тому президент поставив завдання розв’язати цю проблему. Область за кошти державної субвенції та місцевих бюджетів придбала майже 2500 ноутбуків, – зазначив голова ОДА Олег Синєгубов.

Директор Департаменту освіти й науки Полтавської облдержадміністрації Віта Ковальська додала, що цифровізація освіти – це незворотній процес:

– На сьогодні важливо, щоб педагог не тільки вмів і знав, як працювати з гаджетами, а й, звісно, мав необхідну техніку. Рік тому саме Полтавщина показала Україні, як працювати в умовах пандемії та дистанційного навчання. Область першою почала закуповувати ноутбуки вчителям.

Цього разу на закупівлю ноутбуків до регіону надійшло 32,5 млн грн державної субвенції, іще 13 млн грн надали громади на умовах співфінансування. Наразі в області централізовано придбано 2447 ноутбуків на загальну суму 45,7 млн грн для 357 закладів освіти: 311 ноутбуків – для 20 закладів обласного підпорядкування, 2136 – для 337 закладів у 47 тергромадах.

Надалі область продовжить закуповувати ноутбуки в межах Стратегії розвитку Полтавщини на 2021-2027 та обласної програми «Розвиток освітнього простору Полтавщини» на 2021-2025 роки.

 

 

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах