10.09.2020 - 21:38

У Полтаві перевірили стан дотримання карантинних вимог у транспорті

В обласному центрі відбулася перевірка дотримання карантинних вимог у громадському транспорті. Здійснили її представники облдержадміністрації, відділу з питань транспортних перевезень та зв’язку виконавчого комітету Полтавської міської ради, патрульні поліцейські, фахівці територіальних управлінь Держпродспоживслужби та Укртрансбезпеки. Перевіряли транспорт, який виїжджає від центрального ринку в Полтаві.

Насамперед визначали, чи дотримуються водії та пасажири маскового режиму, чи є в салоні авто антисептичний засіб для рук, візуальна інформація щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції, чи відбувається провітрювання й обробка салону. Інспектували належне комплектування транспортних засобів аптечками й вогнегасниками. Також перевіряли документи для здійснення пасажирських перевезень – схему й графік маршруту, квитково-обліковий лист, права й техпаспорт, наявність перевірки технічного стану транспортного засобу та передрейсового медичного огляду водія.

 

 

– Перевірки відбуваються регулярно. Проводять їх за двома напрямками. Перший – дотримання карантинних вимог на лінії, у роботі транспорту на маршруті. Це не більше пасажирів, ніж кількість сидячих місць, наявність антисептику, дотримання маскового режиму, карантинних заходів водіями. Другий напрямок – перевірка матеріальних баз випуску транспортних засобів. Вона відбувається з 4-5 години ранку, коли авто виходять на лінію. Перевіряємо наявність медичного забезпечення й контролю на базі. Дивимося, як проінструктований медичний працівник, забезпеченість бази антисептиками, засобами температурного скринінгу, медпрепаратами й проведення необхідних інструктажів для водіїв. За обома напрямками виявляємо порушення. Члени робочих груп складають акти, протоколи. Потім починаються судові процеси, – розповів виконувач обов’язків начальника Управління інфраструктури та цифрової трансформації ОДА Сергій Марчишинець. – Кожен район, об’єднана територіальна громада, місто обласного значення мають право здійснювати перевірки. Облдержадміністрація курує роботу. Моніторимо активність діяльності робочих груп, проблематику. Дивимося інформацію головного санітарного лікаря, де в області є спалахи, осередки хвороби. Якщо з’ясовуємо, що робочі групи працюють там неналежним чином, тоді обласною групою підсилюємо роботу в районі.

Сергій Марчишинець зазначив, що основне завдання – не допустити зупинку громадського транспорту.

– Акценти робимо там, де є комунальний громадський транспорт, – у Полтаві, Кременчуку, Миргороді, Горішніх Плавнях, Лубнах. Дотримання правил і вимог, зокрема карантинних, – запорука здоров’я людей і безперебійної роботи нашої транспортної інфраструктури, – додав посадовець. – Під час перевірок вибірково залучатимемо перевізників, щоб вони також дивилися, як працюють їхні водії, і робили висновки, а не говорили, що їх неправильно оцінили й розірвали договір. Системність і частота діяльності робочих груп, наявність у них фахівців різних служб посилює результат дотримання вимог.

Подібні рейди в області відбуватимуться й надалі.

За матеріалами Полтавської обласної державної адміністрації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах