16.07.2021 - 17:51

Шабунін: Тимошенко та Медведчук заблокували судову реформу

«Солодка парочка Тимошенко/Медведчук заблокували судову реформу: їх депутати внесли до ВРУ блокуючі постанови» , – повідомив на своїй Фейсбук-сторінці голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

Утім, антикорупціонер написав, що хоче «подякувати їм за це». «Бо в найгіршому розкладі блокування це лише на 1,5 місяці, а різати їх рейтинг за це ми будемо постійно. Наголошу, різати рейтинг саме Юлії Тимошенко і всій «Батьківщини», а не Сергію Власенку, чиїми руками внесено блокуючу постанову. З ОПЗЖ – аналогічно», – написав Віталій Шабунін. Він наголосив, що між старими елітами немає жодної різниці, бо це – різні електоральні обгортки тої самої субстанції. Віталій Шабунін заявив: «Нагадаю, Медвечук заводить гроші з Росії через афільований з Тимошенко банк (як стверджують «Наші гроші», мова йде про «Укрбудінвестбанк», – ред.). А у Власенка в тому банку рахунки».

Віталій Шабунін висловив упевненість, шо «Слуги Народу» не подарують старим елітам навіть такої маленької перемоги й уже найближчим часом «грохнуть блокуючі постанови». Тим не менше, антикорупціонер пообіцяв у понеділок запустити таргетовану рекламу про Тимошенко й ОПЗЖ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах