3.12.2020 - 18:28

Поліцейські Полтавщини вирушили в зону проведення ООС

Сьогодні зведений загін поліцейських Полтавської області вирушив на схід України для забезпечення публічного порядку й безпеки в населених пунктах і на блок-постах Луганської області. Про це повідомили у відділі комунікації поліції регіону. Правоохоронці замінять тих своїх колег, хто вже три місяці несе службу в зоні проведення операції об’єднаних сил.

Перед відправленням до загону звернувся очільник Головного управління Національної поліції на Полтавщині Іван Вигівський. Він зазначив, що за його каденцію це четверта й, напевно, остання цього року ротація правоохоронців від нашої області.

– Мені приємно, що неодноразово надходили листи подяк та витяги з наказів про заохочення наших колег командуванням ООС, за що ми вам вдячні. Сподіваюсь, що й цього разу ви відмінно впораєтесь із поставленими завданнями та живими й здоровими повернетесь до своїх родин, – сказав керівник.

Іван Вигівський наголосив, що успіх у роботі загону залежить від дисциплінованості кожного з поліцейських, суворого дотримання букви закону, а також взаємодопомоги та взаємної підтримки, і додав:

– Бережіть один одного! А ми зробимо все можливе, щоб ви були належним чином забезпечені.

Окрім того, перед відправленням на схід поліцейські отримали благословення від місцевого священика.

Проводжали правоохоронців не лише колеги, а й рідні, друзі.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах