9.09.2022 - 21:42

Полична акустика: зручний формат аудіо колонок

При виборі акустики одним із ключових критеріїв є місце її установки. Популярним варіантом вважаються поличні колонки. В Україні, як і в інших країнах світу, такий форм-фактор актуальний переважно серед побутових покупців. Хоча й в асортименті сучасних виробників є моделі такого типу, призначені для професійного застосування. Існує ще багато інших критеріїв вибору даного обладнання.

Paradigm Prestige 15B Satin Walnut gallery-image

Що потрібно враховувати перед тим як купити поличні колонки?

Колонки, призначені для розміщення на полицях меблів чи в стінових нішах, гідно представлені в нашому інтернет-магазині. Полична акустика, замовити яку можна в нашому каталозі, відрізняється стильним дизайном, високою якістю та функціональністю. Вибрати оптимальний варіант вам допоможуть спеціалісти компанії Showtime. Вони зорієнтують вас у переліку характеристик даного обладнання, які будуть найбільш актуальними при його застосуванні у конкретних умовах.

Потужність

Дані прилади можуть мати різний рівень потужності. Хоча він все-таки обмежений у їх верхніх значеннях. Адже найбільш потужними залишається підлогові моделі, оскільки місце їх встановлення є максимально надійним. Проте такі колонки за потужністю досягають показника 400 Вт і більше.

Матеріал

Paradigm Cinema 100

Корпус даних приладів може бути виготовлений з різних матеріалів. Найбільш популярними є алюмінієві, пластикові, композитні, МДФ, задекоровані шпоном поличні колонки. Купити їх з урахуванням даного критерію можна під різні інтер’єри та вподобання користувачів.

Особливості

Такі колонки в нашому магазині можна вибрати рупорного, біполярного, моніторного, бездротового та активного типу з живленням. Також популярною є акустика з Hi-End, Hi-Fi, Bi-Wiring, з фазоінвертором чи знімною решіткою. Вибір оптимального варіанту залишається за покупцем.

Переваги вуличних колонок із каталогу інтернет-магазину Showtime

На товари такого типу сьогодні не існує дефіциту. Проте від правильності їх вибору залежить якість звукового контенту. Саме тому досвідчені покупці віддають перевагу аудіо та відео техніці з нашого інтернет-магазину. Найбільше їх приваблює:

  • Фірмова якість. У нас можна вибрати поличні колонки від таких відомих брендів, як Definitive Technology, Монитор Аудио, Парадигм, Polk Audio, Ямаха, Mt-Power. Оригінальність походження гарантується.
  • Доступна ціна. Вона обумовлена грамотною маркетинговою політикою магазину та прямою співпрацею з виробником чи з його офіційним представником в Україні без застосування послуг посередників.
  • Швидка доставка. Посилки з нашого магазину оперативно транспортуються на будь-яку адресу в межах країни. Кінцеву точку та службу доставки вибирає безпосередньо сам замовник на етапі подачі заявки.

Це далеко не всі переваги, якими відрізняються поличні колонки з каталогу інтернет-магазину Showtime. На сайті showtime.ua вам неодмінно сподобається якість товарів та послуг, які вам нададуть наші професійні, досвідчені, високо відповідальні консультанти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах