19.06.2021 - 12:01

Під Полтавою зібрали на свято пари, які відзначили «золоте весілля»

У Супрунівці, що входить до складу Полтавської міської територіальної громади, у сільському будинку культури, уже вп’яте було проведено обласне родинне свято «За все, що маю, дякую батькам!». Воно спрямоване на вшанування сімейних пар, які прожили в шлюбі 50 і більше років. Культурно-мистецький захід підготували та провели працівники обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи спільно з Полтавським міським Будинком культури за підтримки Департаменту культури і туризму облдержадміністрації.

Як розповіли організатори, ОЦНТ та КОР, у соціальній мережі «Фейсбук», цього року захід відзначився рекордною кількістю пар. Загалом їх було 30. Подружжя представляли п’ять територіальних громад Полтавщини. Приїхали на свято й родичі ювілярів. Вони з задоволенням знімали їх на камери в спеціально підготовлених фотозонах, щирими оплесками зустрічали вихід пар на сцену для церемонії розрізання короваю, вручення цінних подарунків, квітів і заздалегідь підготовлених фотопортретів кожного подружжя. Святкова реєстрація «золотого шлюбу» з рушниками, обітницями, поцілунками та весільним танцем стала «перчинкою» дійства, поділилися в МБК.

Для учасників заходу також був підготовлений святковий концерт, під час якого свої композиції показали народний аматорський ансамбль народного танцю «Барвінок», вокальний гурт «Родина», ансамбль бального танцю «Сеньйори», вокальний колектив «Вербиченька», ансамбль «Панянка», вокальна студія «Біт+». Окрім того, цього дня в Супрунівці продемонстрували цікаву відеопрезентацію про історії кохання, випробування життям і часом, які достойно пройшли сімейні пари. Ключовою темою свята стали генези шлюбних традицій полтавського регіону, їх поєднання з сучасними весільними мотивами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах