18.07.2022 - 09:58

Олег Приймачов із Полтавщини вдруге здобув «золото» на Всесвітніх іграх

Представник Полтавської області Олег Приймачов здобув золоту медаль із таїландського боксу на Всесвітніх іграх – 2022, які проводили з 7 по 17 липня в Бірмінгемі (США). Як повідомив у своєму Телеграм-каналі начальник облвійськадміністрації Дмитро Лунін, спортсмен упевнено переміг «господаря поля» – американця – Метью Бейкера у ваговій категорії до 91 кг і захистив титул чемпіона, який здобув у Вроцлаві 2017-го. Медаль за ту перемогу, нагадаємо, Олег Приймачов виставив на аукціон і кошти від продажу (20 тис. грн) спрямував на потреби захисників України. Тоді ж озвучив свою мрію: знову приїхати на ці змагання та виграти.

Його мрія здійснилася, як і бажання багатьох інших українських атлетів – на Всесвітніх іграх – 2022 наша збірна встановила історичних рекорд – завоювала 45 медалей. 16 із них золоті, 12 – срібні, 17 – бронзові. Свій попередній найкращий результат, отриманий у Вроцлаві, українці перевершили одразу на 19 нагород. Таким чином, збірна України цього разу стала третьою в медальному заліку, поступившись німцям і американцям.

Але не тільки нагороди повезли спортсмени зі Всесвітніх ігор. Організатори останніх, як і обіцяли, передали нашій країні кошти – по долару з кожного проданого квитка на змагання – загалом 54 тис. Усі вони мають піти на відновлення спортивної інфраструктури.

Для довідки. Всесвітні ігри – своєрідна олімпіада з неолімпійських видів спорту, яка проводиться раз на чотири роки.