17.06.2020 - 19:48

На Полтавщині запрацював перший інтерактивний радар

У Мачухах неподалік від школи почав працювати перший у регіоні інтерактивний радар. Про це повідомило Агентство місцевих доріг Полтавської області на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук». Новація – черговий крок із впровадження заходів із безпеки руху в регіоні.

Інтерактивний радар являє собою інформаційне табло для вимірювання швидкості в населеному пункті.

– Якщо автомобіль рухається за правилами, табло показує швидкість зеленим кольором і з’являється смайлик. Якщо перевищує – відповідно, червоним. Тобто ідея в тому, щоб додатково звертати увагу водіїв на допустиму швидкість у населених пунктах, – сказав директор агентства Олексій Басан.

Фіксування порушень Правил дорожнього руху таким приладом штрафів не передбачає. У даному випадку мова йде про самодисципліну та відповідальність водіїв.

Наразі радар працює в тестовому режимі. Якщо новація виявиться ефективною, підприємство плануватиме встановлення таких приладів у інших населених пунктах.

Інтерактивний радар працює на сонячних батареях. Розрахований він на температурний режим від -30 до +70 градусів. Без сонця акумулятори прослужать зо два тижні. Дистанція вимірювання в приладу – до 200 м. Вартість одного радару – близько 200 тис. грн. Встановили його коштом Агентства місцевих доріг і Мачухівської об’єднаної територіальної громади.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах