17.02.2021 - 21:32

Кого в Полтаві пропонують затвердити заступниками міського голови

Депутатів Полтавської міської ради восьмого скликання збирають на друге пленарне засідання позачергової другої сесії. Воно відбудеться 19 лютого, початок о 9.00. Серед чималої кількості питань розглянути планують, зокрема, призначення заступників міського голови.

Відповідно до розміщеного на сайті міськради проєкту рішення, на посаді першого заступника, який займатиметься питаннями бюджету, містобудування та архітектури, капітального будівництва, земельних ресурсів, майна комунальної власності міста пропонується затвердити Валерія Пархоменка. На державній службі та на службі в органах місцевого самоврядування, нагадаємо, він перебуває вже понад 15 років. Посаду заступника з питань діяльності виконавчих органів, керуючого справами виконавчого комітету Полтавської міської ради, очікується, посяде Наталія Сук, у якої за плечима понад шість років служби в органах місцевого самоврядування. Вирішення гуманітарних питань на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів планують доручити Світлані Тарашевській. Її стаж служби в органах місцевого самоврядування – понад 13 років. Посаду заступника, котрий опікуватиметься вирішенням економічних та соціальних питань, може отримати Ольга Борисенко, яка на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування пропрацювала понад вісім років. Заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів, котрий відповідатиме за питання експлуатації та розвитку міського господарства, пропонується обрати Євгена Ричка. При цьому ні на державній службі, ні на службі в органах місцевого самоврядування він стажу зовсім не має. Так само відсутній цей стаж і в Ігоря Петріченка, якого, згідно з опублікованим проєктом рішення, можуть призначити заступником із питань діяльності виконавчих органів – питань забезпечення представництва інтересів жителів старостинських округів Полтавської міської територіальної громади.

Якщо депутати будуть згодні з цими кандидатурами, до виконання своїх обов’язків заступники міського голови зможуть приступити вже з 22 лютого.

До речі, тим же проєктом рішення кожному з них планують установити «грошову надбавку за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавки за вислугу років».

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах