18.08.2021 - 23:59

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков відвідав Полтаву, Решетилівку та Сорочинський ярмарок

17-18 серпня в Полтавській області з робочим візитом перебував голова Верховної Ради України Дмитро Разумков. У рамках цієї поїздки він разом із керівництвом регіону відвідав Національний Сорочинський ярмарок – 2021, присвячений 30-річчю незалежності України. Крокуючи від головного входу до місця відкриття заходу, спікер парламенту зустрівся з «Миколою Гоголем» та персонажами гоголівських творів, дізнався про історію та розвиток ярмаркового руху на Полтавщині, оглянув торжище з другого поверху арки, що стала своєрідною візитівкою торжища, поспілкувався з журналістами й народом. Люди не соромилися підходити до спікера й ставити йому питання, робити спільні селфі. Охорона тісному спілкуванню не заважала, а сам Дмитро Разумков уважно вислуховував громадян.

 

 

 

 

 

Після офіційного відкриття торжища голова Ради зізнався, що хотів би купити мед. Та, як стало відомо згодом, придбав натомість варення з соснових шишок, книгу з авторським автографом, панно, гроші від продажу якого призначені для лікування онкохворих, та свистунці, які порадили йому як один із символів Полтавщини.

Також у рамках робочої поїздки спікер відвідав підрозділ газопромислового управління «Полтавагазвидобування», розташований у селі Коломацьке, зауваживши, що нарощування видобутку вітчизняного газу – це питання національної безпеки; оглянув Решетилівський професійний аграрний ліцей ім. І.Г. Боровенського та Всеукраїнський центр вишивки і килимарства, зазначивши, що наші традиції та історія – це те, що може бути додатковим механізмом залучення туристів.

18 серпня Дмитро Разумков відвідав Полтавську обласну клінічну лікарню ім. М.В. Скліфосовського, повідомили в пресслужбі Апарату Верховної Ради. Він ознайомився з перебігом реконструкції, яка фактично завершується, роботою низки відділень, оновленням обладнання, особливостями функціонування електронної черги, відзначив, що медзаклад продовжує позитивні трансформації.

– Багато що змінено, чимало нового введено в роботу лікарні. Очевидно, що є моменти, які потребують допрацювання. Але важливо, що є серйозні плани, ідеї та бажання щодо удосконалення діяльності, – сказав голова парламенту.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах