26.11.2021 - 11:29

Епідситуація в Полтавській громаді: чи щось зміниться?

Сьогодні в Полтавській міській раді під головуванням заступника міського голови Євгена Рички відбулося засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. До участі в ньому були запрошені керівники структурних підрозділів виконкому, представники районних у місті рад, правоохоронних органів, Держпродспоживслужби. На порядку денному стояли питання, що стосуються епідемічної ситуації на території Полтавської громади, поінформували в пресслужбі міськради.

Як повідомив Євген Ричка, протягом останніх двох тижнів реєструвалося деяке зменшення захворюваності, щоденно – 270-300 випадків. На стаціонарному лікуванні наразі перебуває 217 пацієнтів. Завантаженість ліжок у медзакладах, що надають допомогу хворим на коронавірусну інфекцію, знизилась на 22%.

За словами директора Департаменту охорони здоров’я міськради Сергія Котова, за весь період імунізації вакцинальними бригадами виконано майже 214 тисяч щеплень. Нині в Полтаві продовжують працювати шість центрів масової вакцинації. Із 24 листопада один із них задля зручності було перенесено з Палацу дозвілля «Листопад» до Центру культури та дозвілля Полтавської міської територіальної громади (колишній «Міський будинок культури») по вул. Майдан Незалежності, 5.

Обговоривши інформацію, присутні вирішили продовжити роботу, яку вели до сьогодні щодо вакцинації населення, контролю над виконанням заходів відповідно до «помаранчевого» рівня епіднебезпеки, вибіркових перевірок суб’єктів господарювання на дотримання карантинних обмежень тощо.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах