8.05.2020 - 18:49

Дитячі табори при закладах освіти рекомендували не відкривати, щодо позаміських іще вирішують

Незабаром закінчується навчальний рік, і багатьох батьків турбує питання, чи працюватимуть цього літа табори оздоровлення й відпочинку для дітей. Як повідомили в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації з посиланням на лист Міністерства освіти і науки України від 16 квітня № 1-9/213 «Щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року», після завершення навчального року рекомендується масові заходи з залученням учасників освітнього процесу, серед яких і робота дитячих закладів відпочинку при закладах освіти області, зокрема таборів із денним перебуванням, дитячих закладів праці та відпочинку, наметових містечок, не проводити.

– Рішення про роботу будь-якого дитячого закладу оздоровлення та відпочинку повинно бути прийнято на місцевому рівні відповідно до п. 45 ч. 1 ст. 26 закону «Про місцеве самоврядування в Україні», позаяк питання прийняття рішень із питань боротьби з епідеміями – це виняткова компетенція сільських, селищних, міських рад, на території яких розміщуються такі заклади, – зазначила заступник начальника управління Наталія Шкоденко. – При ухваленні рішення про роботу дитячих закладів оздоровлення та відпочинку органам владних повноважень на місцях також необхідно отримати рекомендації місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Що ж до оздоровлення дітей у позаміських закладах, наразі Міністерством соціальної політики України спільно з іншими центральними органами виконавчої влади напрацьовується план заходів із підготовки та проведення оздоровчої кампанії – 2020 із урахуванням етапів виходу країни з карантину. Відповідно до них і плану зняття обмежень, розробленого Кабінетом Міністрів України, нагадаємо, лише на третьому етапі за умови, що протягом 10 днів поспіль кількість осіб, які одужали, буде вдвічі або більше перевищувати кількість нових випадків, знімуть обмеження щодо роботи окремих закладів освіти, баз відпочинку.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах