28.07.2021 - 10:47

Старший слідчий ГБР затягує слідство у справі про перевищення влади своєю колегою з поліції

Процес затягування розгляду справи за заявою громадянина України С. Титаренко щодо скоєння злочину по ст. 365 ч. 3 КК України (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронних органів) старшим слідчим СВ Основ’янського ОП Слобідського ОП ГУ НП в Харківській області Ольгою Винокуровой триває.

На сьогодні кримінальне провадження № 62021170020000179 від 24 травня 2021 по ч.1 ст.365 Кримінального Кодексу перебуває у провадженні старшого слідчого ТУ ГБР, розташованому в Полтаві (з дислокацією в Харкові) Ольги Лісничої, яку суд рішенням від 24 квітня по справі № 554/3184/21 зобов’язав внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за заявою потерпілого С. Титаренко від 31 березня 2021 року про кримінальне правопорушення та надати йому Витяг з ЕРДР в порядку, передбаченому ст. 214 КПК України. Але відомості до Реєстру були внесені не протягом 24 годин, як того вимагає КПК України, а 25 травня, тобто майже через місяць.

Сьогодні С. Титаренко до сих пір не допитаний в якості потерпілого, незважаючи на той факт, що у О. Лісничої є всі законні підстави для визнання його потерпілим і допиту його в якості потерпілого по суті заяви.

«В черговий раз виникає питання про причини безвідповідального ставлення до виконання своїх службових обов’язків і зневаги до вимог Закону», – констатує С. Титаренко.

Раніше ми повідомляли про хід досудового розслідування в кримінальному провадженні № 62021170020000179, в рамках якого О. Ліснича має провести розслідування діяльності старшого слідчого, майора поліції О. Винокуровой.

Однак, у відповідь на адвокатський запит представника С. Титаренко про визнання його потерпілим у справі і допиту в якості потерпілого надійшов лист від 13 липня цього року від імені та за підписом старшого слідчого з формальною відпискою, якій О. Ліснича констатує очевидний факт – статус З . Титаренко в якості заявника.

Як результат, затягування слідства з незрозумілих причин і несумлінне ставлення до виконання своїх обов’язків О. Лісничої стало приводом для подачі скарги на її дії (бездіяльність) керівнику Харківської обласної прокуратури, старшому раднику юстиції Олександру Фільчакову.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах