11.06.2020 - 15:45

Павло Ребенок продовжив контракт із полтавською «Ворсклою»

Заслужений гвардієць українського футболу Павло Ребенок, за плечима якого майже три сотні поєдинків у елітному дивізіоні країни, провів перемовини з керівництвом ФК «Ворскла» (Полтава). Їх результатом стало підписання нової трудової угоди 34-річного крайнього лівого півзахисника з клубом, де він іще 19-річним хлопцем проходив бойове хрещення у великому футболі, повідомила пресслужба «біло-зелених». Новий контракт старожила команди розрахований на рік.

– Я з тих гравців, які не зазирають у паспорт. Навіщо це потрібно, коли ти сповнений сил та бажання однаково сумлінно відпрацьовувати як на тренуванні, так і в офіційній грі! Зараз перед очима вкотре промайнув мій дебют за «Ворсклу» далекого 2004-го. Мунтян випустив мене на поле, сказавши перед цим лише, аби я старався. І хоча тоді ми поступилися 0:1, усе ж таке ніколи не забудеш – свій найперший матч на рівні Вищої ліги. Можу сказати, що цілком задоволений тим, як складається моя кар’єра, а з «Ворсклою» в нас ще чимало планів, – наголосив спортсмен.

Нагадаємо, до полтавської «Ворскли-Нафтогаз» Павло Ребенок вперше прийшов улітку 2004 року. Дебютував у складі нового клубу 25 липня в грі проти харківського «Металіста», вийшовши за 15 хвилин до її завершення.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *