14.09.2020 - 13:54

Жителів Полтавщини запрошують проголосувати за проєкти «Бюджету участі»

Сьогодні стартувало голосування за проєкти, подані за програмою «Бюджет участі Полтавської області». Підтримати ту чи ту пропозицію можна вже з дев’ятої години ранку на платформі Smart Region, повідомив інвествідділ облради на своїй Фейсбук-сторінці. Щоб проголосувати без проблем, варто скористатися інструкцією нижче:

1) перейти за посиланням https://smartregion.pl.ua/pb,

2) натиснути кнопку «Увійти» (справа вгорі),

3) обрати банк, IDMobile або ЕЦП та ввести свої дані,

4) натиснути меню «Проєкти»,

5) обрати до трьох ідей та натиснути «Підтримати».

Нагадаємо, до конкурсу допущені 146 проєктів із поданих 148-и – два не відповідали встановленим вимогам. Найбільше пропозицій, що надійшли від жителів Полтавщини, стосуються комунального господарства: освітлення, будівництва дитячих майданчиків, фонтанів тощо. Також чимало проєктів – у категорії «Спорт та туризм», «Освіта й культура»: створення веломаршрутів, мотузкових парків, фестивалі, літні кінотеатри та ін. Найбільше ініціатив подали жителі Гадяцького, Полтавського, Кременчуцького та Хорольського районів. Серед новачків конкурсу – Сенчанська, Градизька та Нехворощанська громади. А от Миргородщина, Диканщина та Машівщина вирішили цього року участі в програмі партиципаторного бюджетування не брати.

Голосування за вподобані проєкти триватиме до 30 вересня. Оголосити переможців збираються до 31 жовтня. Реалізувати ж громадські ініціативи – до 31 грудня 2021 року.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *