24.09.2020 - 05:05

Полтавщина – восьма за результатами ЗНО серед областей

Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» склав рейтинг регіонів України за результатами зовнішнього незалежного оцінювання поточного року, оприлюдненими Українським центром оцінювання якості освіти.. Для цього були використані результати ЗНО, отримані випускниками шкіл у 2020-му. Результати тих, хто закінчив школу раніше, але складав тести нині, не враховували. «Області України в таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих випускниками шкіл кожної області у 2020 році, – ідеться на ресурсі. – Середнє значення балів ЗНО, отриманих учасниками тестування, розраховане як середнє арифметичне результатів усіх тестів із урахуванням нескладених тестів (не подолав поріг «склав/не склав»). Таким тестам при розрахунку середнього арифметичного надано значення «0», тому значення середнього балу може становити менше 100 балів. Якщо випускник школи не з’явився для складання тесту, останній не враховувався під час розрахунку».

Таким чином, у рейтингу областей Полтавщина опинилась на восьмому місці. Перше посідає Львівщина. До трійки лідерів також увійшли Сумська й Волинська області, які мають відрив від нашої лише трохи більше, ніж в 1 бал. Середній бал ЗНО по Полтавщині – 123,1. Участь у випробуванні взяли випускники 375 шкіл, 8000 учнів. Вони склали 20 443 тести.

Нагадаємо, 200 балів на зовнішньому незалежному оцінюванні в регіоні отримали більше десятка випускників: 5 – із математики, 1 – із історії України, 4 – із іноземної мови, 2 – із біології.

Також 4 учні отримали по 200 балів із хімії та географії.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *