17.03.2020 - 10:11

Усі види державної соціальної допомоги нараховуватимуть безконтактно

Департамент соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації планує провести до 28 березня нарахування всіх щомісячних державних соціальних допомог (90 тисяч). Про це повідомила його директор Людмила Корнієнко на апаратній нараді в ОДА.

– Крім того, ми повинні зробити нарахування всіх пільг і субсидій. Це плюс 236 тисяч. Ми проводитимемо все безпосередньо через виплатний центр та управління соціального захисту населення без контакту з нашими підопічними: пенсіонерами, особами з інвалідністю та ін., тобто в автоматичному режимі. Департамент бере на себе координацію цього питання, щоб нарахування й виплати відбулися вчасно. Також нам необхідно забезпечити до 1 квітня нарахування допомоги ветеранам війни (42 тисячі). Відповідні списки вже напрацьовані, тож цю роботу ми повинні провести теж без звернень громадян, – сказала очільниця департаменту.

Окрім того, вона звернулася до голів районних державних адміністрацій, керівників міст, об’єднаних територіальних громад із проханням проконтролювати призупинення прийому громадян в управліннях соціального захисту.

– Переходимо повністю на спілкування через прямі телефонні лінії. Обласна безкоштовна телефонна лінія – 0-800-500-620. Тут реагуватимуть на всі соціальні питання, – повідомила Людмила Корнієнко.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *